Vodíkom poháňaný RC model autíčka


Alternatívne zdroje energie nie sú nová vec, pokiaľ ide o výrobky z Horizon Fuel Cell Technologies. Ich  malé vodíkom poháňané autíčko 2008 H2GO bol skvelý nápad.

To by mohla byť inšpirácia pre automobilky ako začiatok na vodíkový pohon automobilov. Vodík je výborným zdrojom energie , ale s cieľom získať ju, potrebujete vodu a elektrolízu, ktorá potrebuje energiu. Takže chalani z Horizon Fuel Cell Technologies sa rozhodli získať energiu potrebnú pre proces elektrolýzy pomocou solárnej energie prostredníctvom solárneho panelu.

Všetko , čo musíte urobiť , je naliať vodu do čerpacej stanice a elektrolýza oddelí vodík a kyslík, vodík presuniete do auta a v aute sa premení na elektrinu , ktorá ho elektromotorom poháňa poháňa.

Ak nie je slnko na konkrétny deň , môžete použiť kábel USB , ktorý bude poskytovať energiu pre elektrolýzu. Predchádzajúci model bol ovládaný rádiovým ovládačom , ale teraz je ho možné ovládať pomocou aplikácie iOS , a všetky Android používatelov je Android aplikácia v príprave. Existujú dva spôsoby použitia - a to ovládaním na obrazovke telefónu alebo "Gyro Mode " mód v ktorom môžete telefón natáčať podľa potreby ako volant.

Ako úžasné  považujeme to, že títo chlapci tento nový produkt predávajú o 105 dolárov lacnejšie ako starý model. Cena tohto modelu je len 149 dolárov.


Objednať a vyskúšať si ho môžete rovno tu:
http://www.amazon.com/gp/product/B00F8CY7J0/ref=as_li_qf_sp_asin_il_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=B00F8CY7J0&linkCode=as2&tag=jebiga-20

 

 

Zdroj:
http://www.jebiga.com/i-h2go-hydrogen-bluetooth-rc-car/

 

javascript:void(0)


Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail:


English version

Sponzorujte tento projekt a získajte tak reklamu pre vašu firmu. viac >>

 

Stále je možné získať akcie XTREAM a.s. 

Viac sa dozviete tu >>Anketa

Akú farbu auta by ste si vybrali?
Hlasovalo 287 ľudí